Wybory

25 października odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze naszego Związku, podczas którego ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdania ze swojej działalności, które delegaci jednomyślnie przyjęli. Zarządowi temu,  w składzie: Franciszek Stawiński, Zdzisław Paździerski, Grzegorz Błażejak a do czasu przejścia na emeryturę także Ireneusz Zachariasz, pracę znacznie utrudniały obostrzenia wynikające z pandemii. Mimo tego, działalność prowadzona była rzetelnie i aktywnie.

Przewodniczący Franciszek Stawiński wskazał, jak trudne zadania, w obliczu zmian w Spółce stoją przed nowymi władzami, oraz jak ważne jest angażowanie w działalność młodych osób.

Niejako uwzględniając te uwagi, na kolejną kadencję powołano jednogłośnie nowy Zarząd:

Katarzyna Zielińska – Przewodnicząca

Ryszard Magdziak- Wiceprzewodniczący

Piotr Błoszyk- Wiceprzewodniczący

Sylwester Klorek- Wiceprzewodniczący.

Dziękujemy poprzednim Władzom za zaangażowanie, ciężką pracę i życzliwość okazywanom wszystkim Członkom, a Koledze Franciszkowi życzymy zdrowej i pogodnej emerytury.