Wybory
25 października odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze naszego Związku, podczas którego ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdania ze swojej działalności, które delegaci jednomyślnie przyjęli. Zarządowi temu, w składzie: Franciszek Stawiński, Zdzisław Paździerski, Grzegorz Błażejak a do czasu przejścia na emeryturę także Ireneusz Zachariasz, pracę znacznie utrudniały obostrzenia wynikające z pandemii. Mimo tego, działalność prowadzona była rzetelnie i aktywnie.
Przewodniczący Franciszek Stawiński wskazał, jak trudne zadania, w obliczu zmian w Spółce stoją przed nowymi władzami, oraz jak ważne jest angażowanie w działalność młodych osób.
Niejako uwzględniając te uwagi, na kolejną kadencję powołano jednogłośnie nowy Zarząd:
Katarzyna Zielińska – Przewodnicząca
Ryszard Magdziak- Wiceprzewodniczący
Piotr Błoszyk- Wiceprzewodniczący
Sylwester Klorek- Wiceprzewodniczący.
Dziękujemy poprzednim Władzom za zaangażowanie, ciężką pracę i życzliwość okazywanom wszystkim Członkom, a Koledze Franciszkowi życzymy zdrowej i pogodnej emerytury.
